HEAD ERA 3.0

ERA 3.0 je spojením technologií, tvaru a geometrie. Myslete na Rocker, myslete na rádius, myslete na odpružení. Myslete 3 rozměrně!

S lyžemi HEAD s technologií ERA 3.0 se jednodušeji lyžuje a poskytují větší šíři výkonnostního pásma v jakémkoli terénu. A ze skalních závodníků nebo univerzálních volnostylařů dělají lepší lyžaře. Každý nyní může lyžovat. A lépe.

Allride Rocker
Vynikající řízení a lepší schopnost plavat. Do každého modelu vkládáme vysoce cílené množství rockeru, abychom zajistili maximální výkon pro všechny lyžařské úrovně. Ovládání je pro všechny lyžaře jednodušší a je také dosaženo vyšší univerzálnosti v měkkém sněhu.

Progresivní rádius

pro senzační zatáčení. U progresivního rádiusu je třeba až o 50% menšího rozpětí nohou, abyste si mohli vychutnat plný hranový kontakt. Více hrany na sněhu = lepší držení hrany.

Odpružení intellirise

pro cílenou stabilitu. Jsou odstraněny nepříjemné vibrace špičky, které se objevují u běžných rockerů. Tyto lyže jsou na to příliš chytré.

Zeptejte se nás, poradíme vám

Potřebujete poradit s výběrem. Zeptejte se našich odborníků. Napište nám pomocí formuláře, který najdete vpravo, nebo nám pošlete email či zavolejte.

e-mail: info@realsport.cz
telefon: +420 602 282 131